т.: (067) 464-88-88   |   info@finecity.com.ua

Нові власники земельних ділянок в котеджному містечку «Щасливе» наводять аргументи свого рішення
придбати землю для будівництва власного житла саме тут.

Відгуки

При виборі земельної ділянки для мене основним фактором була наявність інженерних мереж: газ, електроенергія, вода, каналізація – в хорошому стані. Не хочеться зводити новий будинок в старому забудованому районі із зношеними мережами. Не в останню чергу я звертав увагу й на репутацію компанії забудовника: це порядні люди і я вірю, що вони виконають усі взяті на себе зобов'язання.

Тарасюк Володимир


Котеджне містечко «Щасливе» привернуло мою увагу своєю унікальністю: таких масивів для житлової забудови у Рівному більше нема, адже забудовники передбачили навіть такі речі як вуличне освітлення, парк, дитячий та спортивний майданчики, закритий транзит транспорту. Звичайно, не можна не звернути увагу на чудовий краєвид, який відкривається з ділянок Щасливого – на Басівкутське озеро. Я переконана, що в такому місці комфортне життя гарантоване.

Осипчук Зоряна


Основна причина, чому я вибрав земельну ділянку в Щасливому – це наявність усіх централізованих мереж. За таку ціну в Рівному не знайдеш ділянки, де були б і електроенергія, і газ, і вода, і каналізація. Також підкупило зручне місце розташування – неподалік від центру міста. Думаю, на сьогодні це найкращий варіант для будівництва будинку.

Кундеус Олександр


Головні переваги Котеджного містечка «Щасливе» - це наявність усіх централізованих комунікацій, зручне місце розташування та комплексна інфраструктура. На мою думку, придбання ділянки тут – це дуже вдала інвестиція.

Романюк Віталій


Зручне місце розташування та багатообіцяючі плани оздоблення містечка з вуст головного проектанта п. Василя - основні причини мого рішення купити ділянку в Щасливому.

Мельничук Мирослав


Ділянка в Котеджному містечку «Щасливе» мені сподобалась з кількох причин. По-перше, розташування: Щасливе знаходиться недалеко від центру міста в напрямку, який не надто завантажений транспортом, так як інші напрямки, які ведуть з міста. По-друге, це близькість до озера: я працюю тренером з веслування, і для мене це великий плюс. І нарешті, наявність усіх нових інженерних мереж.

Камлочук Леонід


Для мене основним чинником вибору земельної ділянки в «Щасливому» став чудовий краєвид, який відкривається з ділянки. Коли я побачила Басівкутське озеро, для мене вже не стояло питання, де я хочу жити, тим більше що й решта факторів, таких як комунікації та інфраструктура мене задовольняли.

Дедюх Вікторія


Я півроку шукала ділянку для будівництва будинку і коли нарешті натрапила на Котеджне містечко «Щасливе», то зрозуміла, що кращого місця для проживання в Рівному немає. Тут і зручне розташування, і близькість до центру міста, прокладені усі мережі, а вигляд на озеро просто захоплює. Я дуже задоволена, що знайшла те, про що мріяла.

Коренчук Ірина


Я купив земельну ділянку в «Щасливому» завдяки зручному місцю розташування містечка, а також через наявність усіх інженерних мереж, оскільки вже не доведеться витрачати час та гроші на будівництво та підведення комунікацій.

Козлюк Сергій


Повернутися на головну