т.: (067) 464-88-88   |   info@finecity.com.ua

Чому саме "Щасливе" - це місце для вашого дому

Котеджне містечко «Щасливе» — це не просто сукупність земельних ділянок для продажу. Це унікальний комплекс переваг, які ви отримуєте, стаючи мешканцем «Щасливого».

8 причин обрати життя у "Щасливому"


Ділянка в мальовничій місцевості. Дім у «Щасливому» - це дім, що знаходиться поряд з природою, біля озера, достатньо далеко від міського шуму та пилу. З кожної ділянки відкривається вид на озеро. Всі переваги життя в заміській місцевості – не виїжджаючи за межі Рівного!

Чудова транспортна доступність. Лише 5 хвилин до центру міста на автомобілі, не більше 5 хвилин очікування на зупинці громадського транспорту, і жодних заторів на дорогах. Школи, університети, спортивні зали та супермаркети — на відстані лише декількох кілометрів.

Легке підведення комунікацій. На території містечка наявні централізовані міські мережі.

Спеціально створена соціальна інфраструктура. Створені необхідні соціальні об'єкти: паркова зона, дитячі та спортивні майданчики.

Доброзичлива атмосфера сусідства. Вашими сусідами у «Щасливому» є люди, що поділяють ваші цінності та пріоритети.

Безпека проживання. У містечку проводиться контроль руху автотранспорту, забезпечується відсутність на території бездомних тварин, підозрілих та нетверезих осіб.

Одночасна забудова ділянок містечка. Ми дбаємо про одночасну забудову всіх ділянок, щоб ви могли уникнути шуму та незручностей будівельних робіт.

100%-ва юридична легітимність. Повна прозорість та відсутність будь-яких ризиків при купівлі ділянки у «Щасливому». Оформлення всіх документів проводиться у чітко визначеному порядку та строках, згідно чинного законодавства.

Отримайте безкоштовно брошуру з аналізом земельних ділянок Рівного!
Повернутися на головну