т.: (067) 464-88-88   |   info@finecity.com.ua

Місце, де хочеться жити


Сучасні ділові люди давно втомилися від метушні переповнених автомобілями вулиць, галасливих офісів, перевантажених рекламою міст. У них свої цінності. Вони цінують час. Вони цінують комфорт. Вони цінують приватність.

Сучасні люди "вдихають" кожну вільну хвилину, подаровану їм долею. Адже їхнє життя — це круговерть подій, справ, обов'язків. А так хочеться кинути все і приїхати в свій затишний дім, до найрідніших людей на землі. І відчути щастя!

Давайте спробуємо помріяти. Кожного ранку ви прокидаєтесь під спів птахів, виходите на балкон, робите ковток свіжозвареної кави, наповнюєте повні легені свіжого повітря та милуєтесь виглядом на чарівне озеро. Ваші діти будують нові, ще вдаліші замки із піска на подвір'ї. Кіт ніжиться на сонечку. На обличчі щира посмішка. Це Ваш дім... дім, у якому ви проведете найщасливіші роки свого успішного життя ...дім, у якому хочеться жити.

Саме це надихнуло компанію розробників створити місце, де ви зможете реалізувати найзаповітнішу мрію про власний затишний дім. Ця ідея знайшла своє відображення в одному з наймальовничіших куточків міста Рівного: серед первозданної природи, в оточенні чарівного озера та просторих ланів, подалі від міського шуму та дорожнього пилу. Прекрасне природне середовище, наповнене розвиненою інженерною та соціальною інфраструктурою, — це місце, де найкраще збудувати свій затишний дім, жити в якому комфортно та престижно. Це місце знаходиться в котеджному містечку, що носить назву «Щасливе». Отож, котеджне містечко «Щасливе» — це:

Повернутися на головну